Till umu.se

Personalkatalog

Upp en nivå

Restauranghögskolan

Kontaktinformation

Adress:

Umeå universitet
SE-901 87 Umeå
Sverige

Besöksadress:

Z, Lärarutbildningshuset, Plan 4

Tel:

+46 90 786 50 00

Webbsida:

http://www.rh.umu.se

Roller

Visa alla roller

Föreståndare

Ute Walter

Biträdande föreståndare

Peter Vegh

Studierektor

Peter Vegh

Personal

Sortera på:   Namn  sorteringsordning   Befattning  sorteringsordning

Friman, Marie

Administratör

+46 90 786 74 62

marie.friman@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Jonsson, Inger M

Universitetslektor, gäst

+46 90 786 88 24

inger.m.jonsson@rh.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Linghult, Ylva

Administratör

+46 90 786 67 65

ylva.linghult@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lövgren, Hanna

Universitetsadjunkt

hanna.lovgren@rh.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Norén, Björn

Universitetsadjunkt

+46 90 786 71 93

+46 70 388 71 93

bjorn.noren@rh.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Svedman, Per

Universitetsadjunkt

+46 90 786 71 92

per.svedman@rh.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Walter, Ute

Universitetslektor

+46 90 786 71 91

+46 72 516 71 91

ute.walter@rh.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Vegh, Peter

Universitetsadjunkt

+46 90 786 50 81

peter.vegh@rh.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync



Sidansvarig: Marie Friman
2008-11-06

Utskriftsversion