Till umu.se

Personalkatalog

Upp en nivå

Kansliet för medicin

Kontaktinformation

Adress:

Umeå universitet
SE-901 87 Umeå
Sverige

Besöksadress:

Förvaltningsbyggnaden, Förvaltningsbyggnaden plan 7

Fax:

+46 90 786 76 60

Webbsida:

http://www.medfak.umu.se

Roller

Visa alla roller

Kanslichef

Marianne Hultmark

Personal

Sortera på:   Namn  sorteringsordning   Befattning  sorteringsordning

Buhr, Kathrine

Administratör, ekonomi

+46 90 786 55 61

kathrine.buhr@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Elofsson, Cecilia

Samordnare, fakultet

+46 90 786 57 05

cecilia.elofsson@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Flodin, Viktor

Administratör

vifl0002@student.umu.se

E-post


Forsgren, Peter

Samordnare, fakultet

+46 90 786 53 39

peter.forsgren@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Fredriksson, Larry

Övrig/annan befattning

+46 90 786 80 38

larry.fredriksson@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Grundström Mitz, Mattias

Kommunikatör

+46 90 786 64 65

mattias.grundstrom.mitz@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Hultmark, Marianne

Chef, kansli

+46 90 786 57 84

+46 70 255 57 84

marianne.hultmark@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ivarsson, Marie Charlotte

Administratör, studie

+46 90 786 91 70

lotta.ivarsson@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Johansson, Carina

Samordnare, fakultet

+46 90 786 71 82

carina.johansson@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Johansson, Marianne

Samordnare, fakultet

+46 90 786 77 53

marianne.johansson@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Larsson, Malin

Samordnare, fakultet

+46 90 786 71 08

malin.larsson@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lindgren, Anders

Ekonom

+46 90 786 55 80

anders.lindgren@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lundberg, Anna

Samordnare, forskning

+46 90 786 92 88

anna.lundberg@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lundin, Lena

Samordnare, fakultet

+46 90 786 55 88

+46 72 545 55 88

lena.lundin@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lundquist-Persson, Maria

Administratör

+46 63 14 24 34

+46 70 211 93 47

maria.lundquist-persson@jll.se

E-post


Mauritzon, Patrick

Controller

+46 90 786 56 12

patrick.mauritzon@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Nilsson, Hanna

Samordnare, fakultet

+46 90 786 77 68

hanna.nilsson@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Norlund-Nyberg, Margaretha

Administratör


Olson, Anna

Administratör, kansli

+46 90 786 53 35

anna.olson@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Olsson, Olov

Administratör, utbildning

+46 90 786 56 38

olov.olsson@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Rönnqvist, Vivan

Administratör

+46 60 18 17 68

vivan.ronnqvist@lvn.se

E-post


Samuelsson, Emma

Controller

+46 90 786 68 78

emma.samuelsson@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sandberg, Ann-Katrin

Administratör


Sandström, Samuel

Personalsekreterare

+46 90 786 69 76

samuel.sandstrom@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ström, Barbro

Administratör

+46 920 28 20 20

barbro.strom@nll.se

E-post


Sundqvist, Susanne

Personalsekreterare

+46 90 786 52 20

susanne.sundqvist@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sörlin, Ann

Övrig/annan befattning

+46 90 786 92 38

ann.sorlin@umu.se

E-post

Övrig/annan befattning

+46 90 786 92 38

ann.sorlin@umu.se

E-post

Thornell, Anders

Universitetsveterinär

+46 90 786 80 29

+46 70 207 00 53

anders.thornell@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Wallmark, Carina

Controller

+46 90 786 56 54

carina.wallmark@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Åminne, Lena

Kommunikatör

+46 90 786 68 06

lena.aminne@adm.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync



Sidansvarig: Kathrine Buhr
2008-11-06

Utskriftsversion