Till umu.se

Personalkatalog

Upp en nivå

UMF

Kontaktinformation

Tel:

+46 90 786 50 00

E-postadress:

info@umf.umu.se

Webbsida:

http://www.umf.umu.se

Roller

Visa alla roller

Föreståndare

Johan Wikner

Personal

Sortera på:   Namn  sorteringsordning   Befattning  sorteringsordning

Ahlgren, Joakim

Miljöanalytiker

+46 90 786 79 78

joakim.ahlgren@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Albertsson, Erik

Skeppare

+46 90 786 79 20

erik.albertsson@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Albertsson, Jan

Miljöanalytiker (tjänstledig)

+46 90 786 79 91

jan.albertsson@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Andersson, Agneta

Professor

+46 90 786 98 45

agneta.andersson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Brugel, Sonia

Post doc

+46 90 786 90 14

sonia.brugel@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Brydsten, Lars

Universitetslektor

+46 90 786 52 54

lars.brydsten@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Båmstedt, Ulf

Professor emeritus

+46 90 786 79 88

+46 70 386 76 00

ulf.bamstedt@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Celander, Gun

Laboratorieingenjör

+46 90 786 79 79

gun.celander@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Crona, Johanna

Marinbiolog

+46 72 500 79 81

johanna.crona@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Dagberg, Nina

Marinbiolog

+46 90 786 79 87

nina.dagberg@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Englund, Ann-Charlotte

Övrig/annan befattning

+46 90 786 79 72

+46 70 572 04 80

ann-charlotte.englund@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Gillgren, Andrea

Informatör

+46 90 786 79 18

andrea.gillgren@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Huseby, Siv

Miljöanalytiker

+46 90 786 79 67

siv.huseby@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ivarsson, Stig-Ola

Tekniker

+46 90 786 79 15

stig-ola.ivarsson@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Jeuthe, Martina

Laboratorieingenjör

+46 90 786 79 05

martina.jonsson@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Johansson, Kajsa

Doktorand

kajsa.johansson@vfm.slu.se

E-post


Johansson, Monica

Administratör, ekonomi

+46 90 786 79 74

monica.johansson@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Karlsson, Chatarina

Marinbiolog

+46 90 786 79 85

chatarina.karlsson@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Konradsson, Katarina

Marinbiolog

+46 90 786 79 04

katarina.konradsson@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Larsson, Henrik

Forskningsingenjör, förste

+46 90 786 79 97

+46 70 825 59 51

henrik.larsson@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Molin, Mikael

Tekniker

+46 90 786 79 83

+46 70 589 79 83

mikael.molin@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Palmbo Bergman, Anna

Kemist

+46 90 786 79 81

anna.palmbo.bergman@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Rådman, Petra

Marinbiolog

+46 90 786 79 71

petra.radman@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Wendt, Ida

Miljöanalytiker

+46 90 786 54 04

ida.wendt@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Wester, Jonas

Tekniker

+46 90 786 79 84

+46 70 589 79 84

jonas.wester@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Viklund, Kristina

Informatör

+46 90 786 79 73

kristina.viklund@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Wikner, Johan

Universitetslektor

+46 90 786 79 80

+46 70 342 77 82

johan.wikner@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync



Sidansvarig: Monica Johansson
2008-11-06

Utskriftsversion