Till umu.se

Personalkatalog

Upp en nivå

Europeiska CBRNE-centret

Kontaktinformation

Adress:

KBC-huset, Linnaeus väg 6
SE-90187 UMEÅ
Sverige

Besöksadress:

B, våning 7, KBC-huset

Tel:

+46 90 786 63 04

Webbsida:

http://www.cbrnecenter.eu
http://www.cbrne.umu.se

Roller

Visa alla roller

Föreståndare

Dzenan Sahovic

Personal

Sortera på:   Namn  sorteringsordning   Befattning  sorteringsordning

Claesson, Ola

Projektledare

+46 70 232 67 00

ola.claesson@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Gillgren, Andrea

Informatör

andrea.gillgren@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Johansson, Peter

Projektledare

peter.johansson@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lindblad, Mikael

Övrig/annan befattning

mikael.lindblad@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Linjamaa, Tarja

Samordnare, ekonomi

+46 90 786 52 37

tarja.linjamaa@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sahovic, Dzenan

Projektledare

+46 90 786 57 74

+46 73 073 53 03

dzenan.sahovic@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sandström, Tomas

Projektassistent

tosa0005@student.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sellström, Åke

Projektledare

+46 70 324 87 05

ake.sellstrom@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sorouri, Sadra

Övrig/annan befattning

sadra.sorouri@cbrne.umu.se

E-post


Stöven, Svenja

Samordnare, projekt

+46 90 786 78 46

svenja.stoven@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Thorstensson, Mirko

Expert


Wikberg, Per

Expert

pewi0013@student.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Vikström, Linn

Övrig/annan befattning

linn.wikstrom@cbrne.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync



Sidansvarig: Dzenan Sahovic
2008-11-06

Utskriftsversion