Till umu.se

Personalkatalog

Upp en nivå

Ekologi, miljö och geovetenskap

Kontaktinformation

Adress:

Umeå universitet
SE-901 87 Umeå
Sverige

Besöksadress:

Naturvetarhuset, Johan Bures väg 14, Umeå

Tel:

+46 90 786 50 00

Fax:

+46 90 786 67 05

Webbsida:

http://www.emg.umu.se

Roller

Visa alla roller

Prefekt

Tom Korsman

Ställföreträdande prefekt

Jon Moen

Studierektor

Christer Nilsson

Rolf Zale

Studievägledare

Kristina Fransson-Rosen

Katarina Stenman

Personal

Sortera på:   Namn  sorteringsordning   Befattning  sorteringsordning

Abbing, Kerstin

Universitetsadjunkt

+46 90 786 76 05

kerstin.abbing@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Aguilar Cubells, Antonio Manuel

Projektassistent

+46 90 786 96 83

Antonio.Manuel.Aguilar.Cubells@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ali, Ashraf

Projektassistent

+46 90 786 53 72

+46 73 638 98 51

ashraf.ali@emg.umu.se

E-post


Andersson, Agneta

Professor

+46 90 786 98 45

agneta.andersson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Andersson, Tord

Universitetslektor

+46 90 786 63 65

tord.andersson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ask, Jenny

Postdoktor

+46 90 786 78 57

jenny.ask@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Bach, Lisbet

Forskningsingenjör, förste

+46 90 786 79 47

+46 73 046 60 21

lisbet.bach@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Backlund, Sten

Övrig/annan befattning

+46 70 651 67 81

sten.backlund@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Bartels, Pia

Forskningsingenjör, förste

+46 90 786 94 80

pia.bartels@emg.umu.se

E-post


Becher, Marina

Doktorand

+46 90 786 79 07

marina.becher@emg.umu.se

E-post


Berglund, Åsa

Universitetslektor

+46 90 786 95 59

asa.berglund@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Bergström, Ann-Kristin

Universitetslektor

+46 90 786 95 44

+46 70 274 77 34

ann-kristin.bergstrom@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Bigler, Christian

Universitetslektor

+46 90 786 97 29

+46 70 280 96 24

christian.bigler@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Bindler, Richard

Professor

+46 90 786 97 42

richard.bindler@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Blomqvist, Caroline

Universitetsadjunkt

+46 90 786 76 32

+46 72 215 51 54

caroline.blomquist@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Blume-Werry, Gesche

Doktorand

+46 90 786 53 12

gesche.blumewerry@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Bodin, Mats

Forskningsingenjör, förste

+46 90 786 77 03

mats.bodin@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Bokma, Folmer

Forskare

+46 90 786 71 21

+46 70 530 72 44

folmer.bokma@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Boman, Nils

Doktorand

+46 90 786 66 34

+46 910 73 62 35

nils.boman@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Brodin, Tomas

Forskarassistent

+46 90 786 56 01

tomas.brodin@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Brugel, Sonia

Post doc

+46 90 786 90 14

sonia.brugel@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Brydsten, Lars

Universitetslektor

+46 90 786 52 54

lars.brydsten@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Byström, Pär

Universitetslektor

+46 90 786 94 93

+46 70 521 76 43

par.bystrom@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Carlborg, Elisabet

Forskningsassistent

+46 90 786 96 43

elisabet.carlborg@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Carlsson-Graner, Ulla

Universitetslektor

+46 90 786 97 78

+46 70 274 33 32

ulla.carlsson-graner@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Cherif, Mehdi

Universitetslektor, biträdande

+46 90 786 92 39

mehdi.cherif@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Christensen, Bent

Universitetslektor

+46 90 786 57 12

+46 70 645 89 04

bent.christensen@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Creed, Irena

Övrig/annan befattning

icreed@uwo.ca

E-post


Dadal, Anna

Övrig/annan befattning

anna.dadal@emg.umu.se

E-post


Deininger, Anne

Doktorand

+46 90 786 68 74

anne.deininger@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


de La Torre, Amanda

Postdoktor

+46 90 786 54 75

amanda.delatorre@emg.umu.se

E-post


Diehl, Sebastian

Professor

+46 70 544 82 08

sebastian.diehl@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Dorrepaal, Ellen

Forskare

+46 90 786 53 21

+46 980 400 09

ellen.dorrepaal@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Dynesius, Mats

Övrig/annan befattning

+46 90 786 55 35

mats.dynesius@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Egelkraut, Dagmar

Doktorand

+46 90 786 66 35

dagmar.egelkraut@emg.umu.se

E-post


Englund, Göran

Professor

+46 90 786 97 28

+46 70 245 10 38

goran.englund@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Erhagen, Björn

Postdoktor

+46 90 786 71 14

bjorn.erhagen@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ericson, Lars E

Professor emeritus

+46 90 786 54 14

+46 70 264 53 96

lars.ericson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ericson, Nils

Projektassistent

nils.ericson@emg.umu.se

E-post


Ericsson, Stefan

Museiintendent

+46 90 786 52 67

+46 76 821 42 25

stefan.ericsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Eriksson, Håkan

Universitetsadjunkt

+46 90 786 96 84

hakan.eriksson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Eriksson, Ove

Professor emeritus

+46 90 786 53 72

ove.eriksson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Esseen, Per-Anders

Professor

+46 90 786 55 23

per-anders.esseen@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Faithfull, Carolyn

Post doc

+46 90 786 64 59

carolyn.faithfull@emg.umu.se

E-post


Feng, Wenting

Post doc

+46 90 786 79 07

wenting.feng@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Figueroa, Daniela

Doktorand

+46 90 786 56 75

Daniela.Figueroa@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Forsmark, Ingrid

Informatör

+46 90 786 63 22

ingrid.forsmark@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Frainer, André

Övrig/annan befattning

+46 90 786 77 18

andre.frainer@emg.umu.se

E-post


Fransson-Rosen, Kristina

Universitetsadjunkt

+46 90 786 77 82

kristina.fransson-rosen@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Funda, Tomas

Post doc

+46 90 786 51 91

tomas.funda@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Gardeström, Johanna

Projektledare

+46 90 786 65 61

johanna.gardestrom@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Geibrink, Erik

Forskningsingenjör

+46 90 786 96 83

erik.geibrink@emg.umu.se

E-post


Giesler, Reiner

Professor

+46 90 786 77 69

reiner.giesler@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Giles, Barbara

Professor

+46 90 786 55 21

+46 70 585 54 75

barbara.giles@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Guo, Junwen

Doktorand

+46 90 786 54 15

junwen.guo@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Hansson, Sophia

Övrig/annan befattning

+46 90 786 71 01

sophia.hansson@emg.umu.se

E-post


Hasselquist, Eliza Maher

Doktorand

+46 90 786 77 18

eliza.hasselquist@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Hedström, Per

Doktorand

+46 90 786 58 06

per.hedstrom@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Hellström, Gustav

Postdoktor

+46 90 786 66 34

gustav.hellstrom@emg.umu.se

E-post


Henriksson, Anna

Doktorand

+46 90 786 94 80

anna.henriksson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Heynen, Martina

Post doc

+46 90 786 66 34

martina.heynen@emg.umu.se

E-post


Hof, Anouschka

Övrig/annan befattning

+46 90 786 63 77

anouschka.hof@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Holm, Stig-Olof

Universitetslektor

+46 90 786 55 46

stig-olof.holm@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Hotchkiss, Erin

Post doc

+46 90 786 70 45

erin.hotchkiss@emg.umu.se

E-post


Hudson, Alan

Post doc

+46 90 786 54 15

alan.hudson@emg.umu.se

E-post


Höglund, Mattias

Administratör, ekonomi

+46 90 786 52 72

mattias.hoglund@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ingvarsson, Pär

Professor

+46 90 786 74 14

par.ingvarsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ivarsson, Hans

Universitetslektor

+46 90 786 63 12

hans.ivarsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Janeck, Ludmilla

Samordnare, projekt

+46 980 400 01

+46 72 225 62 02

ludmilla.janeck@emg.umu.se

E-post


Jansson, Mats

Professor emeritus

+46 70 632 03 08

mats.jansson@emg.umu.se

E-post


Jansson, Roland

Universitetslektor

+46 90 786 95 73

roland.jansson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Jernefalk, Inger

Projektassistent

+46 90 786 55 93

+46 70 637 52 98

inger.jernefalk@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Jonsson, Anders

Forskare

+46 90 786 76 08

anders.jonsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Jonsson, Micael

Forskare

+46 90 786 69 23

micael.jonsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Jörgensen, Dolly

Forskare

+46 90 786 65 53

dolores.jorgensen@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Kaarlejärvi, Elina

Forskningsingenjör, förste

+46 90 786 67 12

elina.kaarlejarvi@emg.umu.se

E-post


Karlsson, Jan

Professor

+46 90 786 60 02

+46 70 980 28 65

jan.p.karlsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Karlsson, Jon

Doktorand (tjänstledig)

+46 90 786 71 01

+46 70 231 79 15

jon.karlsson@emg.umu.se

E-post


Karlsson, Lars-Inge

Datatekniker

+46 90 786 54 26

lars-inge.karlsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Karlsson Tiselius, Andreas

Doktorand

+46 90 786 74 35

andreas.tiselius@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Keuper, Frida

Postdoktor

+46 90 786 53 22

frida.keuper@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Klaminder, Jonatan

Forskarassistent

+46 90 786 95 54

jonatan.klaminder@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Klaus, Marcus

Doktorand

+46 90 786 96 83

marcus.klaus@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Korsman, Tom

Universitetslektor

+46 90 786 54 23

tom.korsman@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Kuglerova, Lenka

Doktorand

+46 90 786 65 74

lenka.kuglerova@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Kullman, Leif

Forskare

+46 90 786 68 93

leif.kullman@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Kårebrand, Marie

Administratör, ekonomi

+46 90 786 69 22

marie.karebrand@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lagesson, Annelie

Doktorand

+46 90 786 54 15

annelie.lagesson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Larson, Keith

Forskningsingenjör

+46 90 786 50 29

keith.larson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lavin Olofsson, Åsa

Universitetsadjunkt

+46 90 786 66 51

asa.lavin@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lett, Signe

Doktorand

+46 90 786 53 26

signe.lett@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Liess, Antonia

Forskarassistent

+46 90 786 63 81

+46 90 786 65 74

antonia.liess@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lind, Lovisa

Doktorand

+46 90 786 53 73

lovisa.lind@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lindström, Ann-Sofie

Administratör, ekonomi

+46 90 786 57 87

annsofie.lindstrom@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lundin, Erik

Forskningsingenjör, förste

+46 90 786 53 32

erik.lundin@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lundmark, Fredrik

Universitetsadjunkt

+46 90 786 76 20

fredrik.lundmark@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Maier, Dominique

Doktorand

+46 90 786 97 84

dominique.maier@emg.umu.se

E-post


Malm-Renöfält, Birgitta

Forskningsassistent, förste (tjänstledig)

+46 90 786 78 98

birgitta.renofalt@emg.umu.se

E-post

Forskarassistent

+46 90 786 78 98

birgitta.renofalt@emg.umu.se

E-post

Mathisen, Peter

Doktorand

+46 90 786 70 45

+46 73 056 65 60

peter.mathisen@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Meunier, Cedric

Postdoktor

+46 90 786 57 39

cedric.meunier@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Meyer-Jacob, Carsten

Doktorand

+46 90 786 97 84

carsten.meyer-jacob@emg.umu.se

E-post


Milan, Manuela

Doktorand

manuela.milan@emg.umu.se

E-post


Milbau, Ann

Forskarassistent

+46 90 786 53 38

ann.milbau@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Moen, Jon

Professor

+46 90 786 96 47

+46 70 227 15 13

jon.moen@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Monteux, Sylvain

Doktorand

+46 90 786 59 20

+46 76 849 82 48

sylvain.monteux@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Myrstener, Erik

Doktorand

+46 90 786 97 84

erik.myrstener@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Nilsson, Anders

Universitetslektor

+46 90 786 51 84

anders.nilsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Nilsson, Christer

Professor

+46 90 786 60 03

christer.nilsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Nilsson, Karin

Övrig/annan befattning

+46 70 205 50 17

karin.nilsson@emg.umu.se

E-post

Övrig/annan befattning

+46 70 205 50 17

karin.nilsson@emg.umu.se

E-post

Nilsson, Marianne

Administratör, studie

+46 90 786 52 71

marianne.nilsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Nordin, Birgitta

Administratör, studie

+46 90 786 51 50

birgitta.nordin@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Nyholm, Erik

Övrig/annan befattning

+46 90 786 60 29

erik.nyholm@emg.umu.se

E-post


Olid Garcia, Carolina

Forskningsingenjör, förste

+46 90 786 79 07

carolina.olid@emg.umu.se

E-post


Olofsson, Carin

Laboratorieassistent

+46 90 786 79 11

+46 70 602 74 23

carin.olofsson@emg.umu.se

E-post


Olofsson, Johan

Universitetslektor

+46 90 786 77 04

johan.olofsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Olsson, Tommy

Övrig/annan befattning

tommy.olsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Orrell, Jolina

Administratör, ekonomi

+46 90 786 70 23

jolina.orrell@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Paczkowska, Joanna

Doktorand

+46 90 786 56 75

joanna.paczkowska@emg.umu.se

E-post


Palmqvist, Kristin

Professor

+46 90 786 91 84

+46 72 231 71 09

kristin.palmqvist@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Pan, Jin

Post doc

+46 90 786 56 45

jin.pan@emg.umu.se

E-post


Peedu, Mikael

Projektassistent

+46 90 786 64 59

mikael.peedu@emg.umu.se

E-post


Persson, Lennart

Professor emeritus

+46 90 786 63 16

lennart.persson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Polvi, Lina

Forskningsingenjör, förste

+46 90 786 68 74

lina.polvi@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Pontarp, Mikael

Postdoktor

mikael.pontarp@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Prouillet-Leplat, Hélène

Doktorand

+46 90 786 67 12

+46 73 849 11 14

helene.prouillet@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Reichstein, Birte Svenja

Doktorand

+46 90 786 94 84

birte.reichstein@emg.umu.se

E-post


Renberg, Ingemar

Professor emeritus

+46 90 786 60 29

ingemar.renberg@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Rowe, Owen

Forskarassistent

+46 90 786 97 77

owen.rowe@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Rydberg, Johan

Övrig/annan befattning

+46 90 786 79 07

johan.rydberg@emg.umu.se

E-post


Rönnqvist, Marie

Projektassistent

marie.ronnqvist@emg.umu.se

E-post


Sarneel, Judith

Postdoktor

+46 90 786 57 63

judith.sarneel@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sitters, Judith

Post doc

+46 90 786 67 12

judith.sitters@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sjödin, Henrik

Övrig/annan befattning

+46 90 786 94 80

henrik.sjodin@emg.umu.se

E-post

Övrig/annan befattning

+46 90 786 94 80

henrik.sjodin@emg.umu.se

E-post

Sjögren, Carola

Laboratorieassistent

+46 90 786 54 72

carola.sjogren@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sjöström, Andreas

Datatekniker

+46 90 786 55 45

andreas.sjostrom@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sponseller, Ryan

Universitetslektor

+46 90 786 57 00

ryan.sponseller@emg.umu.se

E-post


Stenman, Katarina

Studievägledare

+46 90 786 63 19

katarina.stenman@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Stenroth, Karolina

Postdoktor

+46 90 786 68 74

karolina.stenroth@emg.umu.se

E-post


Strömgren, Mårten

Forskningsingenjör

+46 90 786 77 54

marten.stromgren@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Sullivan, Alexis

Doktorand

+46 90 786 56 45

alexis.sullivan@emg.umu.se

E-post


Sundkvist, Erik

Övrig/annan befattning

+46 73 091 22 94

erikmiljoskolan@telia.com

E-post


Sundqvist, Maja

Forskarassistent

+46 90 786 57 46

maja.sundqvist@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Söderquist, Mårten

Projektassistent

+46 90 786 56 47

+46 70 628 11 14

marten.soderquist@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Söderström, Olle

Universitetslektor

+46 90 786 77 23

olle.soderstrom@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Tan, Biyue

Doktorand

+46 90 786 95 35

biyue.tan@emg.umu.se

E-post


Te Beest, Mariska

Postdoktor (tjänstledig)

+46 90 786 66 35

mariska.tebeest@emg.umu.se

E-post


Teuber, Laurenz

Projektassistent

+46 90 786 53 41

laurenz.teuber@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Thavelin Sjöström, Mariana

Laboratorieassistent

+46 90 786 51 07

+46 70 224 43 63

mariana.sjostrom@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Thibert-Plante, Xavier

Universitetslektor

+46 90 786 50 00

xavier.thibert.plante@emg.umu.se

E-post


Thompson, Stacey

Forskarassistent

+46 90 786 66 37

stacey.thompson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Thomsson, Gustaf

Doktorand

+46 90 786 94 80

gustaf.thomsson@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Thorlacius, Magnus

Doktorand

+46 90 786 66 34

magnus.thorlacius@emg.umu.se

E-post


Tolu, Julie

Postdoktor

+46 90 786 71 01

julie.tolu@emg.umu.se

E-post


Uboni, Alessia

Postdoktor

+46 90 786 64 59

alessia.uboni@emg.umu.se

E-post


Uszko, Wojciech

Doktorand

+46 90 786 74 61

wojciech.uszko@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Wang, Baosheng

Övrig/annan befattning

+46 90 786 51 91

baosheng.wang@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Wang, Jing

Doktorand

+46 90 786 95 35

jing.wang@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Wang, Xiao-Ru

Universitetslektor

+46 90 786 99 55

xiao-ru.wang@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Vasconcelos, Francisco

Doktorand

+46 90 786 74 61

francisco.vasconcelos@emg.umu.se

E-post


Wester, Kaij

Ingenjör

+46 90 786 71 73

kaij.wester@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Vidali, Amaryllis

Postdoktor

+46 90 786 54 75

amaryllis.vidali@emg.umu.se

E-post


Wikner, Johan

Universitetslektor

+46 90 786 79 80

johan.wikner@umf.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Zale, Rolf

Universitetslektor

+46 90 786 67 81

rolf.zale@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Åkerlund, Elisabet

Doktorand

+46 90 786 54 75

elisabet.akerlund@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Öhlund, Gunnar

Postdoktor (tjänstledig)

+46 90 786 99 67

gunnar.ohlund@emg.umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync



Sidansvarig: Elisabet Carlborg
2008-11-06

Utskriftsversion