Till umu.se

Personalkatalog

Upp en nivå

Kansliet för humaniora

Kontaktinformation

Adress:

Umeå universitet
SE-901 87 Umeå
Sverige

Besöksadress:

Förvaltningshuset, östra flygeln, plan 4, Umeå universitet, Universitetstorget

Tel:

+46 90 786 50 00

Fax:

+46 90 786 96 97

E-postadress:

humfak@adm.umu.se

Webbsida:

http://www.humfak.umu.se/

Roller

Visa alla roller

Kanslichef

Peder Alex

Avdelningschef

Peder Alex

Personal

Sortera på:   Namn  sorteringsordning   Befattning  sorteringsordning

Alex, Peder

Chef, kansli

+46 90 786 62 98

+46 70 271 23 20

peder.alex@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Ekström, Therese

Kommunikatör

+46 90 786 90 69

therese.ekstrom@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Eriksson, Ieva

Samordnare, personal

+46 90 786 65 99

ieva.eriksson@umu.se

E-post

Samordnare, personal

+46 90 786 65 99

ieva.eriksson@umu.se

E-post

Flyborg, Kathrine

Administratör, kansli

+46 90 786 55 12

kathrine.flyborg@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Hellander Lövtrup, Christine

Controller

+46 90 786 64 74

christine.lovtrup@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lindenius, Erik

Utbildningsledare

+46 90 786 56 24

erik.lindenius@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Lindkvist-Lindholm, Gunilla

Personalsekreterare

+46 90 786 53 31

gunilla.lindkvist-lindholm@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Löfgren, Maria

Utbildningsledare

+46 90 786 65 89

maria.lofgren@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync


Melander, Per

Kommunikatör

+46 90 786 93 79

per.melander@umu.se

E-post

Ta kontakt via Lync



Sidansvarig: Kathrine Flyborg
2008-11-06

Utskriftsversion