Hoppa direkt till innehållet
printicon
Huvudmenyn dold.

Schema

Välj vilka kurser och grupper du vill visa i ditt schema

aug/sep 2020

  • måndag, 31 augusti 2020
    09:00 till 12:00

    Radiografi III, 22,5 hp

    Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.244
    Lärare: Carlos Tejera
    Innehåll: 09-10:30 Upprop* Kursstart, Kursintroduktion/Carlos Tejera 10:45-11:30 VFU-information/Carlos Tejera 11:30-12:30 Läkemedelsberäkning del 2 Introduktion/Johan Åhlin
    13:00 till 15:00

    Radiografi III, 22,5 hp

    Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.244
    Lärare: Carlos Tejera
    Innehåll: Läkemedelsberäkning del 2 Introduktion
  • tisdag, 01 september 2020
    08:30 till 16:00

    Radiografi III, 22,5 hp

    Eventtyp KTC
    13:00 till 16:00

    Radiografi III, 22,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal BIO.D.244
    Lärare: Solveig Engman
    Innehåll: F: Us metodik. Övre extremiteter, lungor, huvud Ta gärna med egen dator
  • onsdag, 02 september 2020

    Inget är schemalagt idag.

  • torsdag, 03 september 2020
    09:00 till 12:00

    Radiografi III, 22,5 hp

    Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.244
    Lärare: Carlos Tejera
    Innehåll: Ska avbokas
    13:00 till 16:00

    Radiografi III, 22,5 hp

    Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.244
    Lärare: Carlos Tejera
    Innehåll: F: Us metodik nedre extremiteter
    13:00 till 16:00

    Radiografi III, 22,5 hp

    Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.252
    Lärare: Carlos Tejera
  • fredag, 04 september 2020
    09:00 till 12:00

    Radiografi III, 22,5 hp

    Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.244
    Lärare: Carlos Tejera
    Innehåll: Gäller ej! Se 10/9
    13:00 till 15:00

    Radiografi III, 22,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal NUS
    Lärare: Carlos Tejera
    Innehåll: Gäller ej! Se 10/9
  • lördag, 05 september 2020

    Inget är schemalagt idag.

  • söndag, 06 september 2020

    Inget är schemalagt idag.

Vecka 36 måndag, 31 augusti 2020
09:00 till 12:00

Radiografi III, 22,5 hp

Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.244
Lärare: Carlos Tejera
Innehåll: 09-10:30 Upprop* Kursstart, Kursintroduktion/Carlos Tejera 10:45-11:30 VFU-information/Carlos Tejera 11:30-12:30 Läkemedelsberäkning del 2 Introduktion/Johan Åhlin
13:00 till 15:00

Radiografi III, 22,5 hp

Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.244
Lärare: Carlos Tejera
Innehåll: Läkemedelsberäkning del 2 Introduktion
tisdag, 01 september 2020
08:30 till 16:00

Radiografi III, 22,5 hp

Eventtyp KTC
13:00 till 16:00

Radiografi III, 22,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal BIO.D.244
Lärare: Solveig Engman
Innehåll: F: Us metodik. Övre extremiteter, lungor, huvud Ta gärna med egen dator
onsdag, 02 september 2020
torsdag, 03 september 2020
09:00 till 12:00

Radiografi III, 22,5 hp

Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.244
Lärare: Carlos Tejera
Innehåll: Ska avbokas
13:00 till 16:00

Radiografi III, 22,5 hp

Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.244
Lärare: Carlos Tejera
Innehåll: F: Us metodik nedre extremiteter
13:00 till 16:00

Radiografi III, 22,5 hp

Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.252
Lärare: Carlos Tejera
fredag, 04 september 2020
09:00 till 12:00

Radiografi III, 22,5 hp

Eventtyp Lektion Lokal BIO.D.244
Lärare: Carlos Tejera
Innehåll: Gäller ej! Se 10/9
13:00 till 15:00

Radiografi III, 22,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal NUS
Lärare: Carlos Tejera
Innehåll: Gäller ej! Se 10/9
lördag, 05 september 2020
söndag, 06 september 2020