Hoppa direkt till innehållet
printicon
Huvudmenyn dold.

Schema

Välj vilka kurser och grupper du vill visa i ditt schema

januari 2020

  • måndag, 20 januari 2020
    15:00 till 17:00

    Omvårdnad i olika livsfaser del II, 22,5 hp

    Eventtyp Obligatorisk, Upprop, Kursintroduktion Lokal VvB302
    Innehåll: Kursintroduktion +Föreläsning
  • tisdag, 21 januari 2020

    Inget är schemalagt idag.

  • onsdag, 22 januari 2020

    Inget är schemalagt idag.

  • torsdag, 23 januari 2020

    Inget är schemalagt idag.

  • fredag, 24 januari 2020
    08:30 till 10:30

    Omvårdnad i olika livsfaser del II, 22,5 hp

    Eventtyp Handledning Lokal VvA301
    Lärare: Jenny Molin
    Innehåll: Handledning Grupp B 1-7 enligt schema nedan Grupp1 8.30 Grupp2 8.45 Grupp3 9.00 Grupp4 9.15 Grupp5 9.45 Grupp 6 10.00 Grupp 7 10.15
    08:30 till 10:30

    Omvårdnad i olika livsfaser del II, 22,5 hp

    Eventtyp Handledning
    Lärare: Maria Forsner
    Innehåll: Handledning Grupp A 1-7 enligt schema nedan Våning 5 Maria Forsners rum Grupp1 8.30 Grupp2 8.45 Grupp3 9.00 Grupp4 9.15 Grupp5 9.45 Grupp 6 10.00 Grupp 7 10.15
  • lördag, 25 januari 2020

    Inget är schemalagt idag.

  • söndag, 26 januari 2020

    Inget är schemalagt idag.

Vecka 4 måndag, 20 januari 2020
15:00 till 17:00

Omvårdnad i olika livsfaser del II, 22,5 hp

Eventtyp Obligatorisk, Upprop, Kursintroduktion Lokal VvB302
Innehåll: Kursintroduktion +Föreläsning
tisdag, 21 januari 2020
onsdag, 22 januari 2020
torsdag, 23 januari 2020
fredag, 24 januari 2020
08:30 till 10:30

Omvårdnad i olika livsfaser del II, 22,5 hp

Eventtyp Handledning Lokal VvA301
Lärare: Jenny Molin
Innehåll: Handledning Grupp B 1-7 enligt schema nedan Grupp1 8.30 Grupp2 8.45 Grupp3 9.00 Grupp4 9.15 Grupp5 9.45 Grupp 6 10.00 Grupp 7 10.15
08:30 till 10:30

Omvårdnad i olika livsfaser del II, 22,5 hp

Eventtyp Handledning
Lärare: Maria Forsner
Innehåll: Handledning Grupp A 1-7 enligt schema nedan Våning 5 Maria Forsners rum Grupp1 8.30 Grupp2 8.45 Grupp3 9.00 Grupp4 9.15 Grupp5 9.45 Grupp 6 10.00 Grupp 7 10.15
lördag, 25 januari 2020
söndag, 26 januari 2020