Hoppa direkt till innehållet
printicon
Huvudmenyn dold.

Schema

Välj vilka kurser och grupper du vill visa i ditt schema

december 2021

  • måndag, 06 december 2021
    09:00 till 10:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Obligatorisk Lokal, plats NAT.D.346
    Lärare: Mattias Forsell
    Innehåll: Upprop, FSR, kursintro
    10:00 till 12:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats NAT.D.346
    Lärare: Mattias Forsell
    Innehåll: Immunkemiska tekniker
    13:00 till 15:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats NAT.A1.332
    Lärare: Mattias Forsell
    Innehåll: Flödescytometri - teori
  • tisdag, 07 december 2021
    08:30 till 09:30

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats NAT.D.200
    Lärare: Karin Emanuelsson
    Innehåll: VFU-information
    10:00 till 12:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats NAT.D.200
    Lärare: Mattias Forsell
    Innehåll: Cirkulerande celler
    13:00 till 15:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats NAT.D.200
    Lärare: Mattias Forsell
    Innehåll: Flödescytometri, kliniska applikationer
  • onsdag, 08 december 2021
    08:00 till 09:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Obligatorisk Lokal, plats NAT.D.350
    Lärare: Britta Willman
    Innehåll: Labgenomgång: diffräkningslab
    09:00 till 10:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Obligatorisk Lokal, plats NAT.D.350
    Lärare: Annasara Lenman
    Innehåll: Labgenomgång: Flödescytometri
    10:30 till 16:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG303
    KBG305
    Lärare: Britta Willman
    Grupp: BMA 20 LM Gr 3
    Innehåll: (3) Diffräkning
  • torsdag, 09 december 2021
    08:00 till 14:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG303
    KBG305
    Lärare: Britta Willman
    Grupp: BMA 20 LM Gr 1
    Innehåll: (1) Diffräkning
    08:30 till 12:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG307
    Lärare: Annasara Lenman
    Grupp: BMA 20 LM Gr 2
    Innehåll: (2) Flödescytometri
    13:00 till 16:30

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG307
    Lärare: Annasara Lenman
    Grupp: BMA 20 LM Gr 3
    Innehåll: (3) Flödescytometri
  • fredag, 10 december 2021
    08:00 till 14:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG303
    KBG305
    Lärare: Britta Willman
    Grupp: BMA 20 LM Gr 2
    Innehåll: (2) Diffräkning
    08:30 till 12:00

    Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG307
    Lärare: Annasara Lenman
    Grupp: BMA 20 LM Gr 1
    Innehåll: (1) Flödescytometri
  • lördag, 11 december 2021

    Inget är schemalagt idag.

  • söndag, 12 december 2021

    Inget är schemalagt idag.

Vecka 49 måndag, 06 december 2021
09:00 till 10:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Obligatorisk Lokal, plats NAT.D.346
Lärare: Mattias Forsell
Innehåll: Upprop, FSR, kursintro
10:00 till 12:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats NAT.D.346
Lärare: Mattias Forsell
Innehåll: Immunkemiska tekniker
13:00 till 15:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats NAT.A1.332
Lärare: Mattias Forsell
Innehåll: Flödescytometri - teori
tisdag, 07 december 2021
08:30 till 09:30

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats NAT.D.200
Lärare: Karin Emanuelsson
Innehåll: VFU-information
10:00 till 12:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats NAT.D.200
Lärare: Mattias Forsell
Innehåll: Cirkulerande celler
13:00 till 15:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats NAT.D.200
Lärare: Mattias Forsell
Innehåll: Flödescytometri, kliniska applikationer
onsdag, 08 december 2021
08:00 till 09:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Obligatorisk Lokal, plats NAT.D.350
Lärare: Britta Willman
Innehåll: Labgenomgång: diffräkningslab
09:00 till 10:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Obligatorisk Lokal, plats NAT.D.350
Lärare: Annasara Lenman
Innehåll: Labgenomgång: Flödescytometri
10:30 till 16:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG303, KBG305
Lärare: Britta Willman
Grupp: BMA 20 LM Gr 3
Innehåll: (3) Diffräkning
torsdag, 09 december 2021
08:00 till 14:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG303, KBG305
Lärare: Britta Willman
Grupp: BMA 20 LM Gr 1
Innehåll: (1) Diffräkning
08:30 till 12:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG307
Lärare: Annasara Lenman
Grupp: BMA 20 LM Gr 2
Innehåll: (2) Flödescytometri
13:00 till 16:30

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG307
Lärare: Annasara Lenman
Grupp: BMA 20 LM Gr 3
Innehåll: (3) Flödescytometri
fredag, 10 december 2021
08:00 till 14:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG303, KBG305
Lärare: Britta Willman
Grupp: BMA 20 LM Gr 2
Innehåll: (2) Diffräkning
08:30 till 12:00

Immunologisk och hematologisk metodik, 6,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats KBG307
Lärare: Annasara Lenman
Grupp: BMA 20 LM Gr 1
Innehåll: (1) Flödescytometri
lördag, 11 december 2021
söndag, 12 december 2021