Hoppa direkt till innehållet
printicon
Huvudmenyn dold.

Schema

Välj vilka kurser och grupper du vill visa i ditt schema

maj 2022

  • måndag, 02 maj 2022
    13:00 till 13:30

    Radiografi VII, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats 27 Q0 Graniten
    Lärare: Joakim Jonsson
    Innehåll: Introduktion Strålbehandling presentation och film
    13:45 till 15:15

    Radiografi VII, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats 27 Q0 Graniten
    Lärare: Joakim Jonsson
    Innehåll: Strålskydd, fraktionering och bildunderlag
    15:30 till 16:30

    Radiografi VII, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats 27 Q0 Graniten
    Lärare: Linda Olovsson
    Innehåll: Strålbehandling – Upplägg och utförande
  • tisdag, 03 maj 2022
    11:00 till 12:00

    Radiografi VII, 7,5 hp

    Eventtyp Möte Lokal, plats Hörsal NAT.D.300
    Lärare: Carlos Tejera, Annika Berghemmer, Cathleen Kennedy
    Innehåll: Mingel (termin-dialog) alla studenter /Carlos, Cathleen, Annika och Christina J
    12:45 till 14:30

    Radiografi VII, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats 27 Q0 Gnejsen
    Lärare: Magnus Karlsson
    Innehåll: Strålbehandlingsmetodik 1
    14:45 till 16:30

    Radiografi VII, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats 27 Q0 Gnejsen
    Lärare: Michael Blomquist
    Innehåll: Strålbehandlingsmetodik 2
  • onsdag, 04 maj 2022

    Inget är schemalagt idag.

  • torsdag, 05 maj 2022

    Inget är schemalagt idag.

  • fredag, 06 maj 2022

    Inget är schemalagt idag.

  • lördag, 07 maj 2022

    Inget är schemalagt idag.

  • söndag, 08 maj 2022

    Inget är schemalagt idag.

Vecka 18 måndag, 02 maj 2022
13:00 till 13:30

Radiografi VII, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats 27 Q0 Graniten
Lärare: Joakim Jonsson
Innehåll: Introduktion Strålbehandling presentation och film
13:45 till 15:15

Radiografi VII, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats 27 Q0 Graniten
Lärare: Joakim Jonsson
Innehåll: Strålskydd, fraktionering och bildunderlag
15:30 till 16:30

Radiografi VII, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats 27 Q0 Graniten
Lärare: Linda Olovsson
Innehåll: Strålbehandling – Upplägg och utförande
tisdag, 03 maj 2022
11:00 till 12:00

Radiografi VII, 7,5 hp

Eventtyp Möte Lokal, plats Hörsal NAT.D.300
Lärare: Carlos Tejera, Annika Berghemmer, Cathleen Kennedy
Innehåll: Mingel (termin-dialog) alla studenter /Carlos, Cathleen, Annika och Christina J
12:45 till 14:30

Radiografi VII, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats 27 Q0 Gnejsen
Lärare: Magnus Karlsson
Innehåll: Strålbehandlingsmetodik 1
14:45 till 16:30

Radiografi VII, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats 27 Q0 Gnejsen
Lärare: Michael Blomquist
Innehåll: Strålbehandlingsmetodik 2
onsdag, 04 maj 2022
torsdag, 05 maj 2022
fredag, 06 maj 2022
lördag, 07 maj 2022
söndag, 08 maj 2022