Hoppa direkt till innehållet
printicon
Huvudmenyn dold.

Schema

Välj vilka kurser och grupper du vill visa i ditt schema

oktober 2020

  • måndag, 05 oktober 2020
    09:30 till 12:00

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
    Lärare: Nils Lundgren
    Innehåll: Lab 1, A
    13:00 till 14:00

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
    Lärare: Nils Lundgren
    Innehåll: Teori Likströmsmaskinen
    14:15 till 16:45

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
    Lärare: Nils Lundgren
    Innehåll: Lab1 B
  • tisdag, 06 oktober 2020
    09:30 till 12:00

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
    Lärare: Nils Lundgren
    Innehåll: Elektronik T1
    13:00 till 14:00

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
    Lärare: Björne Lindberg
    Innehåll: P-Info
    14:15 till 16:45

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
    Lärare: Nils Lundgren
    Innehåll: Lab 3 A
  • onsdag, 07 oktober 2020
    08:15 till 09:15

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
    Lärare: Nils Lundgren
    Innehåll: Räkneövning Elmaskin
    09:30 till 12:00

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
    Lärare: Nils Lundgren
    Innehåll: Lab 3, B
    13:00 till 15:00

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA303
    Lärare: Per Hallberg
    Innehåll: MT1
    15:15 till 16:45

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA303
    Lärare: Nils Lundgren
    Innehåll: Elektronik T2
  • torsdag, 08 oktober 2020
    08:15 till 09:15

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
    Lärare: Per Hallberg
    Innehåll: MT2
    09:30 till 12:00

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
    Lärare: Nils Lundgren
    Innehåll: Lab 2, A
    13:00 till 14:00

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
    Lärare: Johan Pålsson
    Innehåll: MT4
    14:15 till 16:45

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
    Lärare: Nils Lundgren
    Innehåll: Lab 2 B
  • fredag, 09 oktober 2020
    08:15 till 10:15

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
    Lärare: Johan Pålsson
    Innehåll: Lab 4 (A och B)
    09:30 till 12:00

    Elmaskiner 1, 7,5 hp

    Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
    Lärare: Johan Haake
    Innehåll: Elektronik T3
  • lördag, 10 oktober 2020

    Inget är schemalagt idag.

  • söndag, 11 oktober 2020

    Inget är schemalagt idag.

Vecka 41 måndag, 05 oktober 2020
09:30 till 12:00

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
Lärare: Nils Lundgren
Innehåll: Lab 1, A
13:00 till 14:00

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
Lärare: Nils Lundgren
Innehåll: Teori Likströmsmaskinen
14:15 till 16:45

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
Lärare: Nils Lundgren
Innehåll: Lab1 B
tisdag, 06 oktober 2020
09:30 till 12:00

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
Lärare: Nils Lundgren
Innehåll: Elektronik T1
13:00 till 14:00

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
Lärare: Björne Lindberg
Innehåll: P-Info
14:15 till 16:45

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
Lärare: Nils Lundgren
Innehåll: Lab 3 A
onsdag, 07 oktober 2020
08:15 till 09:15

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
Lärare: Nils Lundgren
Innehåll: Räkneövning Elmaskin
09:30 till 12:00

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
Lärare: Nils Lundgren
Innehåll: Lab 3, B
13:00 till 15:00

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA303
Lärare: Per Hallberg
Innehåll: MT1
15:15 till 16:45

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA303
Lärare: Nils Lundgren
Innehåll: Elektronik T2
torsdag, 08 oktober 2020
08:15 till 09:15

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
Lärare: Per Hallberg
Innehåll: MT2
09:30 till 12:00

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
Lärare: Nils Lundgren
Innehåll: Lab 2, A
13:00 till 14:00

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
Lärare: Johan Pålsson
Innehåll: MT4
14:15 till 16:45

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
Lärare: Nils Lundgren
Innehåll: Lab 2 B
fredag, 09 oktober 2020
08:15 till 10:15

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Laboration Lokal, plats TA404
Lärare: Johan Pålsson
Innehåll: Lab 4 (A och B)
09:30 till 12:00

Elmaskiner 1, 7,5 hp

Eventtyp Föreläsning Lokal, plats TA304
Lärare: Johan Haake
Innehåll: Elektronik T3
lördag, 10 oktober 2020
söndag, 11 oktober 2020