"False"
Hoppa direkt till innehållet

Studenter som inte bytt lösenord sedan 7 maj kan inte logga in på studentwebben. Läs hur du byter lösenord.

printicon
Huvudmenyn dold.

Personal vid Arktiskt centrum

Nedan hittar du kontaktinformation och information om hur du hittar till enheten, samt adressinformation.

Keith Larson

Föreståndare

+46 90 786 50 29
keith.larson@umu.se

Rum: NBET.A.345

 

Lena Maria Nilsson

Projektkoordinator

+46 90 786 59 59
+46 70 375 86 42
lena.nilsson@umu.se

Rum: NBET.A.341

Anngelica Kristoferqvist

Projektkoordinator

090 786 54 35
076 696 24 35
anngelica.kristoferqvist@umu.se

Rum: NBET.A.347

Linda Lundmark

Forskarutbildningsansvarig

+46 90 786 63 60
linda.lundmark@umu.se

Rum: NBET.A.351

Monica Börlin

Kommunikatör

+46 90 786 70 70
monica.borlin@umu.se

Rum: NBET.A.353

Simon Oja

Kommunikatör

simon.oja@umu.se

Rum: NBET 3.010

Anneli Lyxell

Ekonomiadministratör

anneli.lyxell@umu.se

Rum: NBET.A.3012

Magnus Nordström

Systemadministratör

+46 90 786 57 23
magnus.nordstrom@umu.se

Rum: HUM HE221

Mer allmän information

Hitta till oss

Vår korridor är belägen i Norra Beteendevetarhuset, plan 3. Här finner du en digital karta för att hitta till oss.

Postadress

Arktiskt centrum vid Umeå universitet

Norra Beteendevetarhuset, Humanioragränd 5, Plan 3

Umeå Universitet

901 87, UMEÅ

Fakturerings- och godsadress

Norra Beteendevetarhuset

Umeå universitet

Attn: Arcum

Mediagränd 14

907 36 Umeå

Organisationsnummer

1060

Senast uppdaterad: 2023-03-29