Information till medarbetare med anledning av covid-19 (Uppdaterad: 26 oktober 2020)

Hoppa direkt till innehållet
printicon

Kontakta oss

Vi som jobbar på Innovationskontoret vill informera, stödja och inspirera till innovationer och nyttiggörande. Hör av dig om det låter intressant.

Vet du inte vem du ska kontakta får du gärna skicka e-post till info@umuholding.se

Medarbetare

Toppbild

Daniel Hoffman

Innovations- och affärsrådgivare

Mobil: 070-526 81 14

E-post: daniel.hoffman@umuholding.se

Toppbild

Johannes Pers

Innovations- och affärsrådgivare, studenter

Mobil: 070-385 77 55

E-post: johannes.pers@umuholding.se

Toppbild

Karin Borge Renberg

Kommunikatör och rådgivare sociala innovationer

Mobil: 070-524 54 34

E-post: karin.borge-renberg@umuholding.se

Toppbild

Lisandro Bernardo

Innovations- och affärsrådgivare

Mobil: 073-621 83 07

E-post: lisandro.bernardo@umuholding.se

Toppbild

Charlie Widberg

IPR/Patentstrateg

Mobil: 072-524 00 27

E-post: charlie.widberg@umuholding.se

 

Toppbild

Per-Johan Ulfendahl

IPR/Patentstrateg

Mobil: 070-520 22 97

E-post: perjohan.ulfendahl@umuholding.se

Toppbild

Camilla Viklund

Verksamhetsledare Innovationskontoret

070-522 85 51

E-post: camilla.viklund@umuholding.se

Toppbild

Mats Falck

Samordnare

Mobil: 070-524 64 84

E-post: mats.falck@umuholding.se

Toppbild

Johan Nordlund

Innovations- och immaterialrättsjurist

Mobil: 070-161 15 91 

E-post: johan.nordlund@umuholding.se

Besöksadress

A Working Lab
Universums gränd 8, Universum, Umeå

Uminova Science Park
Tvistevägen 47, Umeå

E-post: info@umuholding.se