Hoppa direkt till innehållet
printicon
Huvudmenyn dold.

Kontakta oss

Vi som jobbar på Innovationskontoret vill informera, stödja och inspirera till innovationer och nyttiggörande. Hör av dig om det låter intressant.

Vet du inte vem du ska kontakta får du gärna skicka e-post till info@umuholding.se

Medarbetare

Daniel Hoffman

Innovations- och affärsrådgivare

Mobil: 070-526 81 14

E-post: daniel.hoffman@umuholding.se

Johannes Pers

Innovations- och affärsrådgivare, studenter

Mobil: 070-385 77 55

E-post: johannes.pers@umuholding.se

Karin Borge Renberg

Kommunikatör och rådgivare sociala innovationer

Mobil: 070-524 54 34

E-post: karin.borge-renberg@umuholding.se

Lisandro Bernardo

Innovations- och affärsrådgivare

Mobil: 073-621 83 07

E-post: lisandro.bernardo@umuholding.se

Charlie Widberg

IPR/Patentstrateg

Mobil: 072-524 00 27

E-post: charlie.widberg@umuholding.se

 

Camilla Viklund

Verksamhetsledare Innovationskontoret

070-522 85 51

E-post: camilla.viklund@umuholding.se

Mats Falck

Samordnare

Mobil: 070-524 64 84

E-post: mats.falck@umuholding.se

Johan Nordlund

Innovations- och immaterialrättsjurist

Mobil: 070-161 15 91 

E-post: johan.nordlund@umuholding.se

Besöksadress

A Working Lab
Universums gränd 8, Universum, Umeå

Uminova Science Park
Tvistevägen 47, Umeå

E-post: info@umuholding.se