Hoppa direkt till innehållet
printicon
Huvudmenyn dold.

Kontakta oss

Vi som jobbar på Innovationskontoret vill informera, stödja och inspirera till innovationer och nyttiggörande. Hör av dig om det låter intressant.

Vet du inte vem du ska kontakta får du gärna skicka e-post till info@umuholding.se

Medarbetare

Anna Morén

Eventkoordinator, SOLH-projektet

Mobil: 070-520 22 97

E-post: anna.moren@umuholding.se

Camilla Viklund

Verksamhetsledare Innovationskontoret

070-522 85 51

E-post: camilla.viklund@umuholding.se

Charlie Widberg

IPR/Patentstrateg

Mobil: 072-524 00 27

E-post: charlie.widberg@umuholding.se

 

Charlotta Sundin

Affärsutvecklare

E-post: charlotta.sundin@umuholding.se

Daniel Hoffman

Affärsutvecklare

Mobil: 070-526 81 14

E-post: daniel.hoffman@umuholding.se

Ellenor Koppari

Affärsutvecklare och koordinator, studenter

Mobil: 070-524 00 97

E-post: ellenor.koppari@umuholding.se

Johan Nordlund

Innovations- och immaterialrättsjurist

Mobil: 070-161 15 91 

E-post: johan.nordlund@umuholding.se

Johannes Pers

Affärsutvecklare, studenter

Mobil: 070-520 07 02

E-post: johannes.pers@umuholding.se

Karin Borge Renberg

Kommunikatör 

Mobil: 070-524 54 34

E-post: karin.borge-renberg@umuholding.se

Marielle Lindberg

Affärsutvecklare

Mobil: 070-508 87 84

E-post: marielle.lindberg@umuholding.se

Mats Falck

Samordnare

Mobil: 070-524 64 84

E-post: mats.falck@umuholding.se

Samuel Isaksson

Jurist

E-post: samuel.isaksson@umuholding.se

Sara Lindgren Olofsdotter

Affärs- och varumärkesstrateg

E-post: sara.olofsdotter@umuholding.se

Besöksadress

A Working Lab
Universums gränd 8, Universum, Umeå

Uminova Science Park
Tvistevägen 47, Umeå

E-post: info@umuholding.se