Hoppa direkt till innehållet
printicon
Huvudmenyn dold.

Regel Skyltprogram

Typ: Regel
Ansvarig: Lokalförsörjningsenheten
Område: Lokaler, IT, miljö och säkerhet
Diarienummer: Dnr FS 1.1-1658-19
Giltig: Tillsvidare
Beslutad av: Rektor
Fastställd: 2021-04-27
Ersätter dokument: Regel Invändigt skyltprogram ( FS 1.1-1658-19) 2019-10-29